» Державний реєстр виборців » В області узагальнили інформацію про населені пункти і місцеві ради

В області узагальнили інформацію про населені пункти і місцеві ради

Автор: admin1 от 17-02-2015, 14:00
 (голосів: 0)

В області узагальнили інформацію про населені пункти і місцеві радиУ рамках впровадження на Львівщині проекту «Партнерство для прозорості влади» відділ адміністрування Державного реєстру виборців облдержадміністрації систематизував та узагальнив інформацію про населені пункти і місцеві ради Львівщини. Як розповів начальник відділу Федір Алєйніков, на першому етапі узагальнено інформацію щодо соціально-економічної та суспільно-політичної ситуації в населених пунктах регіону.
Зазначимо, що на Львівщині є 1927 населених пунктів, серед яких 9 міст обласного значення, 35 міст районного значення, 34 селища та 1850 сільських поселень. 

«Також в базі є інформація про відомих та впливових людей, які працюють у рідному населеному пункті та за його межами, депутатів місцевої, районної та обласної рад», - зазначив Федір Алєйніков.

Начальник відділу адміністрування Держреєстру виборців також повідомив узагальнену інформацію щодо місцевих ради Львівщини. «В області є 731 місцева рада, з них 632 сільських, 34 селищних ради, 44 міських, 20 районних та обласна рада. У регіоні також працює майже 14 тисяч депутатів місцевих рад, з яких понад 10 тисяч – депутати сільських рад», - розповів він.
За словами Федора Алєйнікова, згадану інформацію планується розмістити на веб-сайтах обласної та районних державних адміністрацій, обласної та районних рад, а також міськвиконкомів міст обласного значення. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua