» У ЛОДА підписали Меморандум у галузі альтернативної енергетики

У ЛОДА підписали Меморандум у галузі альтернативної енергетики

Автор: admin2 от 22-08-2016, 17:41
 (голосів: 0)

У ЛОДА підписали Меморандум у галузі альтернативної енергетикиСьогодні, 22 серпня, підписано Меморандум про співробітництво в галузі розвитку альтернативної енергетики на Львівщині між Львівською облдержадміністрацією та компанією "Free Energy". 

Перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський, підписуючи документ, зауважив, що Львівщина має великий інвестиційний потенціал.

"Працюючи в різних галузевих напрямках, ми охоплюємо, у широкому розумінні, інвестиційний клімат та велику кількість окремих суб’єктів діяльності. Тому ідея співпраці в галузі альтернативної енергетики – є цікавою та перспективною", - наголосив Ростислав Замлинський.

"На Львівщині ми проаналізували потенціал малої гідроенергетики, - зазначив директор зі стратегії та розвитку компанії "Free Energy" Анатолій Ніколайчук, - і на даному етапі зупинили свій вибір на Завадівському та Добротвірському водосховищах, де можна облаштувати відповідно мікроГЕС і ГЕС".

Також Анатолій Ніколайчук наголосив, що компанія у своїй діяльності враховує соціальні потреби територіальних громад.

Довідково:

Пріоритетним напрямком діяльності "Free Energy" є будівництво невеликих гідроелектро-станцій: мГЕС (мікро, міні або малих) потужністю від 100 кВт до 10 МВт. У найближчі 3-5 років компанія планує побудувати та ввести в експлуатацію низку мГЕС загальною потужністю 10-12 МВт.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua