Сьогодні, 22 серпня, підписано Меморандум про співробітництво в галузі розвитку альтернативної енергетики на Львівщині між Львівською облдержадміністрацією та компанією "Free Energy".
Перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський, підписуючи документ, зауважив, що Львівщина має великий інвестиційний потенціал.
"Працюючи в різних галузевих напрямках, ми охоплюємо, у широкому розумінні, інвестиційний клімат та велику кількість окремих суб’єктів діяльності. Тому ідея співпраці в галузі альтернативної енергетики – є цікавою та перспективною", - наголосив Ростислав Замлинський...













