» В райдержадміністрації відбулася зустріч з інвалідом АТО

В райдержадміністрації відбулася зустріч з інвалідом АТО

Автор: admin1 от 27-10-2016, 11:50
 (голосів: 0)

В райдержадміністрації відбулася зустріч з інвалідом АТОУ вівторок, 26 жовтня, в Дрогобицькій райдержадміністрації відбулася зустріч з інвалідом війни Андрієм Костенком, якому за кошти обласного бюджету буде придбано житло. На зустрічі, в якій взяли участь керівник апарату Руслан Щерба, заступник начальника  управління Михайло Живчин, сільський голова села Вороблевичі Михайло Герій було обговорено деякі технічні та юридичні питання, пов’язані з оформленням будинку, що має намір придбати Андрій Костенко.

Нагадаємо, що згідно з розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки № 740/0/5-16 від 04 жовтня 2016 року, виділені кошти для забезпечення житлом особам, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та забезпеченні її проведення й втратили функціональні можливості нижніх кінцівок.

 

 

В райдержадміністрації відбулася зустріч з інвалідом АТО

 

 

В райдержадміністрації відбулася зустріч з інвалідом АТО

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua