В четвер, 22 грудня в Дрогобицькій РДА відбулася зустріч з громадськими активістами, учасниками АТО. В ній взяли участь голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора, заступник міського голови Трускавця Олексій Балицький, керівник апарату Руслан Щерба, начальник управління Держземагентства у Дрогобицькому районі Любомир Бриньо.
Темою зустрічі було виділення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва мешканцям Трускавця, які брали участь у бойових діях на сході країни. Учасники розмови обмінялися думками та пропозиціями щодо вирішення цього питання і було прийняти рішення, щоб конкретизувати наявність вільних ділянок поблизу Трускавця запросити на нараду, яка призначена в наступний четвер, сільських голів та землеупорядників сіл Станиля та Модричі. Про результати наступної наради ми повідомимо на нашому сайті.













