» Інформація » Зустріч з громадськими активістами, учасниками АТО в Дрогобицькій райдержадміністрації

Зустріч з громадськими активістами, учасниками АТО в Дрогобицькій райдержадміністрації

Автор: admin1 от 22-12-2016, 16:26
 (голосів: 0)

Зустріч з громадськими активістами, учасниками АТО в Дрогобицькій райдержадміністраціїВ четвер, 22 грудня в Дрогобицькій РДА відбулася зустріч з громадськими активістами, учасниками АТО. В ній взяли участь голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора, заступник міського голови Трускавця Олексій Балицький, керівник апарату Руслан Щерба, начальник управління Держземагентства у Дрогобицькому районі Любомир Бриньо.

Темою зустрічі було виділення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва мешканцям Трускавця, які брали участь у бойових діях на сході країни. Учасники розмови обмінялися думками та пропозиціями щодо вирішення цього питання і було прийняти рішення, щоб конкретизувати наявність вільних ділянок поблизу Трускавця запросити на нараду, яка призначена в наступний четвер, сільських голів та землеупорядників сіл Станиля та Модричі. Про результати наступної наради ми повідомимо на нашому сайті.

Зустріч з громадськими активістами, учасниками АТО в Дрогобицькій райдержадміністрації

Зустріч з громадськими активістами, учасниками АТО в Дрогобицькій райдержадміністрації

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua