В середу, 1 лютого відбудеться звіт голови Дрогобицької райдержадміністрації Володимира Шутка про проведену роботу у 2016 році та перспективні плани на 2017 рік. Початок о 17.00 год.
У зв'язку з ремонтними роботами, які ведуться перед районним народним домом, звіт відбудеться в сесійній залі районної ради (м.Дрогобич, вул. 22 Січня, 37)
Новину відредагував: admin2 - 2-02-2017, 09:51













