19 лютого 2015 року об 11.00 год в сесійній залі районної ради відбудеться звіт та обговорення підсумків роботи Дрогобицької районної державної адміністрації за 2014 рік та основних напрямків роботи на 2015 рік з громадсько - господарським активом району. У підсумковому обговоренні візьме участь заступник голови облдержадміністрації Юрій Підлісний.













