Шановні працівники та ветерани лісового господарства!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!
Ліс - наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова стабільності країни. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу - обов'язок не лише лісівників, а й громадськості, кожного мешканця.
Бажаю Вам міцного здоров'я, добра, успіхів у праці задля збереження та примноження великого багатства нашого народу - його лісів!
З повагою
Перший заступник голови районної державної адміністрації Віталій СКОРОПАД













