Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята.
Сучасне суспільство неможливо уявити без засобів комунікації, телебачення, мережі Інтернет та інших інформаційних технологій, які активно увійшли у наше повсякденне життя і стали його невід’ємною частиною. Адже для кожного з нас важливо завжди бути в курсі подій, мати вільний доступ до інформації і спілкуватися без просторових та часових меж.
Від Вашої об’єктивності й відповідальності залежить, наскільки проінформованим та свідомим буде наше суспільство.
З нагоди професійного свята бажаю Вам, шановні працівники радіо, телебачення і зв’язку, творчого натхнення, реалізації нових цікавих ідей, успіхів у Вашій професійній діяльності!
З повагою
Голова районної державної адміністрації Андрій ШЕВКЕНИЧ













