Сьогодні, 2 вересня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за участю начальника управління праці та соціального захисту населення Галини Чаплі, спеціалістів управління, заступника начальника фінансового управління Марії Новаковської, заступника начальника відділу Пенсійного фонду Галини Гарайди.
За результатом розгляду справ трьом внутрішньо переміщеним особам відновлено виплату пенсій, ще двом відновлено, а трьом – призначено адресну грошову допомогу.













