В п’ятницю, 10 лютого, відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. Участь в засіданні взяли начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля, спеціалісти управління, представники фінансового управління, управління Пенсійного фонду.
За результатом розгляду справ комісія одноголосно прийняла рішення призначити виплату пенсій трьом внутрішньо переміщеним особам.













