19 жовтня відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. На засіданні були заслухані керівники підприємств та організацій Дрогобицького району, середній розмір заробітної плати яких нижчий від мінімальної.
Також було обговорено питання правильності заповнення податкової звітності, щодо працівників – сумісників.
За результатами засідання зобов’язано керівників забезпечити виплату заробітної плати не нижче від мінімального розміру та в подальшому здійснювати виплату заробітної плати згідно вимог чинного законодавства. Також кожен роботодавець повинен зрозуміти, що від заробітної плати залежить соціально-економічний розвиток району.













