» Соціальний захист населення » Чергове засідання робочої групи

Чергове засідання робочої групи

Автор: admin1 от 19-10-2016, 14:42
 (голосів: 0)

Чергове засідання робочої групи19 жовтня відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. На засіданні були заслухані керівники підприємств та організацій Дрогобицького району, середній розмір заробітної плати яких нижчий від мінімальної.

Також  було обговорено питання правильності заповнення податкової звітності, щодо працівників – сумісників.

За результатами засідання зобов’язано керівників забезпечити виплату заробітної плати не нижче від мінімального розміру та в подальшому здійснювати виплату заробітної плати згідно вимог чинного законодавства. Також кожен роботодавець повинен зрозуміти, що від заробітної плати залежить соціально-економічний розвиток району.

Чергове засідання робочої групи
Чергове засідання робочої групи

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua