» Соціальний захист населення » Відбулося засідання комісії з встановлення статусу "Учасник війни"

Відбулося засідання комісії з встановлення статусу "Учасник війни"

Автор: admin2 от 2-12-2016, 10:31
 (голосів: 0)

Відбулося засідання комісії з встановлення статусу "Учасник війни"1 грудня відбулося засідання комісії для розгляду питань, пов'язаних із встановлення статусу учасника війни, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2015р. № 739 про надання статусу деяким особам, які залучалися та брали безпосередню участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції.

Рішенням комісії встановлено статус «Учасник війни» священику-капелану о.Андрієві Безушку (с. Нагуєвичі), який неодноразово перебував безпосередньо у зоні проведення антитерористичної операції зі священичою та волонтерською місією, духовно і матеріально підтримуючи українських воїнів на передовій. Це вже другий священик-капелан у районі, який отримав такий статус.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua