1 грудня відбулося засідання комісії для розгляду питань, пов'язаних із встановлення статусу учасника війни, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2015р. № 739 про надання статусу деяким особам, які залучалися та брали безпосередню участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції.
Рішенням комісії встановлено статус «Учасник війни» священику-капелану о.Андрієві Безушку (с. Нагуєвичі), який неодноразово перебував безпосередньо у зоні проведення антитерористичної операції зі священичою та волонтерською місією, духовно і матеріально підтримуючи українських воїнів на передовій. Це вже другий священик-капелан у районі, який отримав такий статус.













