15 грудня заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Іван Мізерник провів засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо-переміщеним особам, на якій розглядалось подання управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян Головного управління Пенсійного Фонду України у Львівській області щодо відновлення пенсії на внутрішньо-переміщену особу та подання управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької РДА щодо призначення одній особі щомісячної адресної допомоги внутрішньо-переміщеним особам.
По обох поданнях комісія одноголосно прийняла позитивне рішення.













