» Соціальний захист населення » Найбільш ефективна робота комісії – на місцях

Найбільш ефективна робота комісії – на місцях

Автор: admin1 от 26-01-2017, 14:50

Найбільш ефективна робота комісії – на місцяхВ четвер, 26 січня, відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. Засідання було проведено за участю головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Ольги Шадзевич.

Було наголошено, що із встановленням розміру мінімальної заробітної плати на рівні 3200 гривень Законом України «Про державний бюджет на 2017 рік» проводити і надалі інформаційно-роз’яснювальну кампанію по легалізації та детінізації заробітної плати серед населення району.

За результатами засідання вирішено проводити щотижнево виїзні засідання робочою групою на підприємства району.

Найбільш ефективна робота комісії – на місцях