» Економіка » На засідання комісії з легалізації зайнятості запросили підприємців у сфері торгівлі

На засідання комісії з легалізації зайнятості запросили підприємців у сфері торгівлі

Автор: admin2 от 29-01-2020, 14:53
 (голосів: 1)

На засідання комісії з легалізації зайнятості запросили підприємців у сфері торгівліСьогодні відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. 
Засідання було проведено за участю головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Ольги Шадзевич, яка озвучила найбільш актуальні порушення трудового законодавства.
Обговорено доручення Прем'єр-міністра України про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами.
На засідання були запрошені суб'єкти господарювання сфери торгівлі товарами та послугами, з якими проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу про неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин та необхідності сплати податкових зобов'язань до бюджетів усіх рівнів.
Наголошено, що робоча група і надалі продовжуватиме свою діяльність у межах повноважень: виїзні обстеження; проведення співбесід з керівниками підприємств, установ, організацій та фізичними особами-підприємцями на засіданнях. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua