22 лютого відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. У засіданні взяла участь головний державний інспектор головного управління Держпраці у Львівській області Ольга Шадзевич.
Було заслухано підприємців– мінімізаторів та окремих сільських голів. За результатами розгляду керівників зобов'язано забезпечити виплату заробітної плати не нижче від мінімального розміру згідно з чинним законодавством та дотримуватись в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень.
Вирішено, що робоча група наступного тижня продовжить виїзди в населені пункти району, де проведе роз'яснювальну роботу з суб'єктами господарювання, які використовують найману працю.













