1 березня відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на якому згідно графіку, поданого Дрогобицькою ОДПІ, заслухано платників, у яких середня заробітна плата у січні 2017 року менша від законодавчо встановленого мінімуму.
Також на виконання доручення керівництва облдержадміністрації, з метою стимулювання розвитку лісопереробної галузі у Львівській області було організовано зустріч із представниками деревообробної галузі.
За результатами засідання керівників зобов'язано забезпечити виплату заробітної плати не нижче від мінімального розміру та дотримуватись в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень; легалізувати робочі місця, якщо робітники працюють без належно оформлених документів згідно з чинним законодавством.
Вирішено, що робоча група наступного тижня проведе виїзди в населені пункти району та проведе роз'яснювальну роботу з суб'єктами господарювання, які використовують найману працю.













