» Соціальний захист населення » Комісія розподілила компенсацію за перевезення пасажирів пільгових категорій

Комісія розподілила компенсацію за перевезення пасажирів пільгових категорій

Автор: admin1 от 14-06-2017, 16:47
 (голосів: 0)

Комісія розподілила компенсацію за перевезення пасажирів пільгових категорійВ середу, 14 червня, заступник голови комісії з питань розрахунків обсягів компенсації витрат автомобільним транспортом загального користування, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Михайло Живчин провів засідання комісії, на якій розглядалось питання компенсації за перевезення пасажирів пільгових категорій. Так, рішенням Львівської обласної ради на реалізацію Програми компенсації перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним та залізничним транспортом у Львівській області на 2017 рік, Дрогобицькому району з обласного бюджету виділено кошти в розмірі 431 тисяч 400 гривень.

Оскільки дві фірми-перевізників відмовилися від компенсації, управлінням праці та соціального захисту населення було проведено перерахунок та визначено коефіцієнт для кожного перевізника, в залежності від кількості транспортних засобів, що виконують рейси. Після обговорення та дискусій комісія більшістю голосів підтримала цю пропозицію.

Комісія розподілила компенсацію за перевезення пасажирів пільгових категорій

Комісія розподілила компенсацію за перевезення пасажирів пільгових категорій

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua