На сьогоднішньому засіданні комісії з питань розрахунків обсягів компенсації витрат автомобільним транспортом загального користування, яке провів перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Віталій Скоропад, одноголосно було затверджено коефіцієнт співвідношення кількості перевезених пільгових категорій до кількості платних пасажирів на кожному з приміських маршрутів району.
Нагадаємо, що протягом цього тижня в районі працювали робочі групи з питань обстеження пасажиропотоку на приміських маршрутах, які складали відповідні акти.
Також комісія прийняла рішення до 17 серпня фірмам-перевізникам надати всі необхідні документи та укласти угоди з управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації для виплати компенсації за перевезення пільгових категорій населення, що надійшла з обласного бюджету.













