» Інформація » Перевізникам буде виплачена компенсація за перевезення пасажирів-пільговиків

Перевізникам буде виплачена компенсація за перевезення пасажирів-пільговиків

Автор: admin1 от 12-08-2016, 12:00
 (голосів: 1)

Перевізникам буде виплачена компенсація за перевезення пасажирів-пільговиківНа сьогоднішньому засіданні комісії з питань розрахунків обсягів компенсації витрат автомобільним транспортом загального користування, яке провів перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Віталій Скоропад, одноголосно було затверджено коефіцієнт співвідношення кількості перевезених пільгових категорій до кількості платних пасажирів на кожному з приміських маршрутів району.

Нагадаємо, що протягом цього тижня в районі працювали робочі групи з питань обстеження пасажиропотоку на приміських маршрутах, які складали відповідні акти.

Також комісія прийняла рішення до 17 серпня фірмам-перевізникам надати всі необхідні документи та укласти угоди з управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації для виплати компенсації за перевезення пільгових категорій населення, що надійшла з обласного бюджету.

Перевізникам буде виплачена компенсація за перевезення пасажирів-пільговиків

Перевізникам буде виплачена компенсація за перевезення пасажирів-пільговиків

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua