» Соціальний захист населення » Про монетизацію житлової субсидії

Про монетизацію житлової субсидії

Автор: admin2 от 29-06-2017, 15:44
 (голосів: 0)

Про монетизацію житлової субсидіїНевикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату газо- та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт електричної енергії, відтепер не залишатимуться на рахунках отримувачів в організаціях, а перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачуватимуться через поштові відділення. Списки осіб, у яких є відповідні суми невикористаної субсидії, подаються до 1 червня управлінню соціального захисту населення підприємствами – надавачами послуг.

Зазначені в списку особи до 1 вересня подають в управління соцзахисту заяву, в якій вказується спосіб виплати (банк або пошта) та необхідні реквізити, зокрема, особовий рахунок одержувача в банківській установі.

Монетизація залишків невикористаних коштів субсидії на опалення буде здійснюватись тільки за особистим зверненням заявників у відділ субсидій. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua