Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що в районі розпочато виплату коштів невикористаних субсидій на оплату опалення в обсягах до 100 м.куб. природного газу та 150 кВт електроенергії, що виникли у зв’язку з економним споживанням природного газу та електроенергії.
Станом на 17.11.2017р. отримано субвенцію з державного бюджету на виплату частини невикористаної субсидії на суму 1 619 043 грн., що складає 56% зареєстрованих бюджетних зобов’язань в органах Казначейства (2 887 214 грн.).
Виплату першого траншу монетизації отримають 2 644 жителі району через відділення поштового зв’язку за місцем проживання.
Всього в районі таку допомогу отримають 4 620 осіб.













