» Соціальний захист населення » В районі розпочато виплату коштів невикористаних субсидій на оплату опалення

В районі розпочато виплату коштів невикористаних субсидій на оплату опалення

Автор: admin2 от 17-11-2017, 12:54
 (голосів: 1)

В районі розпочато виплату коштів  невикористаних субсидій на оплату опаленняУправління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що в районі розпочато виплату коштів невикористаних субсидій на оплату опалення в обсягах до 100 м.куб. природного газу та 150 кВт електроенергії, що виникли у зв’язку з економним споживанням природного газу та електроенергії.

Станом на 17.11.2017р. отримано субвенцію з державного бюджету на виплату частини невикористаної субсидії на суму 1 619 043 грн., що складає 56% зареєстрованих бюджетних зобов’язань в органах Казначейства (2 887 214 грн.).

Виплату першого траншу монетизації отримають 2 644 жителі району через відділення поштового зв’язку за місцем проживання.

Всього в районі таку допомогу отримають 4 620 осіб. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua