Сьогодні, 12 липня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Івана Мізерника проведено засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та за участю представника головного управління Держпраці у Львівській області Мирослави Кайди.
На засідання були запрошені ряд підприємців району, які не дотримуються виплати заробітної плати у розмірі не нижче мінімальної. Вони пояснили ситуацію, що склалася на їхніх підприємствах.
За результатами засідання дано доручення управлінню Пенсійного фонду провести детальний аналіз із виплати заробітної плати окремих суб’єктів підприємницької діяльності Дрогобицького району.













