Сьогодні, 26 липня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Івана Мізерника, відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Засідання було проведено за участю представника головного управління Держпраці у Львівській області Мирослави Кайди. Заслухано ряд суб’єктів підприємницької діяльності та проведено аналіз списку платників - мінімізаторів поданого ГУ ДФС у Львівській області, пояснили ситуацію, що склалася в їх закладах.
За результатами засідання зобов’язано СПД забезпечити виплату заробітної плати не нижче від мінімального розміру згідно чинного законодавства та дотримуватись в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень.













