В селах Дрогобицького району проводились урочистості з нагоди 26-ї річниці Незалежності України. В цей день і ми не забули привітати своїх підопічних, серед яких є учасники бойових дій, воїни УПА. Працівники територіального центру в цей святковий день завітали в домівки ветеранів з привітальним словом, щоб віддати шану тим, хто боровся за Незалежність України.













