» Соціальний захист населення » Соціальні робітники посівали в домівках своїх підопічних

Соціальні робітники посівали в домівках своїх підопічних

Автор: admin2 от 16-01-2017, 12:32
 (голосів: 0)

Соціальні робітники посівали в домівках своїх підопічних
В Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відсвяткували свято Меланки або, як в народі називають, Старий Новий рік. Соціальні робітники спільно з працівниками Народних домів та дітьми – волонтерами завітали в домівки своїх підопічних, посіваючи на щастя, на здоров’я, на щедрий рік. Весела коляда наповнила теплом оселі людей, яким потрібна турбота близьких, а щирі слова колядників запалили іскру щастя в їхніх очах .

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua