![]()
В Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відсвяткували свято Меланки або, як в народі називають, Старий Новий рік. Соціальні робітники спільно з працівниками Народних домів та дітьми – волонтерами завітали в домівки своїх підопічних, посіваючи на щастя, на здоров’я, на щедрий рік. Весела коляда наповнила теплом оселі людей, яким потрібна турбота близьких, а щирі слова колядників запалили іскру щастя в їхніх очах .













