Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що в районі розпочато виплату ІІ траншу коштів невикористаних субсидій на оплату опалення в обсягах до 100 м.куб. природного газу та 150 кВт електроенергії, що виникли у зв’язку з економним споживанням природного газу та електроенергії.
Станом на 28.11.2017р. отримано субвенцію з державного бюджету на виплату ІІ траншу коштів невикористаних субсидій на оплату опалення на суму 1 282 687, 31 грн. Виплату коштів ІІ траншу невикористаних субсидій на оплату опалення отримають 1 976 жителів району через відділення поштового зв’язку за місцем проживання.
Загалом, в районі таку допомогу отримають 4 620 осіб на загальну суму 2 887 214 грн.













