» Соціальний захист населення » В районі розпочато виплату ІІ траншу коштів невикористаних субсидій на оплату опалення

В районі розпочато виплату ІІ траншу коштів невикористаних субсидій на оплату опалення

Автор: admin2 от 29-11-2017, 11:42
 (голосів: 0)

В районі розпочато виплату ІІ траншу коштів невикористаних  субсидій на оплату опаленняУправління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що в районі розпочато виплату ІІ траншу коштів невикористаних субсидій на оплату опалення в обсягах до 100 м.куб. природного газу та 150 кВт електроенергії, що виникли у зв’язку з економним споживанням природного газу та електроенергії.

Станом на 28.11.2017р. отримано субвенцію з державного бюджету на виплату ІІ траншу коштів невикористаних субсидій на оплату опалення на суму 1 282 687, 31 грн. Виплату коштів ІІ траншу невикористаних субсидій на оплату опалення отримають 1 976 жителів району через відділення поштового звязку за місцем проживання.

Загалом, в районі таку допомогу отримають 4 620 осіб на загальну суму 2 887 214 грн. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua