3 грудня відзначаємо День людей з обмеженими можливостями. Міжнародний День інвалідів – це день нагадування всім, що поряд з нами люди, які потребують особливої опіки, захисту, підтримки та уваги.
Директор терцентру Оксана Тринчук та заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Михайло Живчин, а також представники органів місцевого самоврядування протягом листопада провели зустрічі з інвалідами району, на яких були вивчені іхні проблемні питання та надана необхідна допомога.













