» Соціальний захист населення » Працівники терцентру відвідали людей з обмеженими фізичними можливостями

Працівники терцентру відвідали людей з обмеженими фізичними можливостями

Автор: admin2 от 30-11-2017, 11:04
 (голосів: 0)

Працівники терцентру відвідали людей з обмеженими фізичними можливостями3 грудня відзначаємо День людей з обмеженими можливостями. Міжнародний День інвалідів – це день нагадування всім, що поряд з нами люди, які потребують особливої опіки, захисту, підтримки та уваги.

Директор терцентру Оксана Тринчук та заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Михайло Живчин, а також представники органів місцевого самоврядування протягом листопада провели зустрічі з інвалідами району, на яких були вивчені іхні проблемні питання та надана необхідна допомога.


Працівники терцентру відвідали людей з обмеженими фізичними можливостями

Працівники терцентру відвідали людей з обмеженими фізичними можливостями


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua