» Соціальний захист населення » Представники терцентру відвідали своїх підопічних - людей з інвалідністю

Представники терцентру відвідали своїх підопічних - людей з інвалідністю

Автор: admin2 от 5-12-2016, 12:37
 (голосів: 0)

Представники терцентру відвідали своїх підопічних - людей з інвалідністюДрогобицький районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) долучився до ініціативи відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю. Цей день привертає увагу до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, захисту їхньої гідності, прав і благополуччя. Це також є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш уразливої частини суспільства – людей з інвалідністю.

Директор територіального центру Оксана Тринчук спільно із заввідділеннями та соціальними робітниками з подарунками та добрим словом здійснили виїзди в села району, відвідавши інвалідів, які перебувають на обслуговуванні центру. На обліку у відділеннях терцентру числиться 252 інваліди.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua