Дрогобицький районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) долучився до ініціативи відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю. Цей день привертає увагу до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, захисту їхньої гідності, прав і благополуччя. Це також є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш уразливої частини суспільства – людей з інвалідністю.
Директор територіального центру Оксана Тринчук спільно із заввідділеннями та соціальними робітниками з подарунками та добрим словом здійснили виїзди в села району, відвідавши інвалідів, які перебувають на обслуговуванні центру. На обліку у відділеннях терцентру числиться 252 інваліди.













