14 березня в сесійній залі Дрогобицької районної ради відбулася зустріч представників департаменту соціального захисту населення ЛОДА за участю заступника директора департаменту Віктора Степанюка з працівниками соціальної сфери району та міста Дрогобича.
В ході зустрічі обговорювались питання комунікації з учасниками бойових дій та родинами загиблих щодо вирішення проблемних питань.
В робочій зустрічі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, начальники управлінь соціального захисту населення району та міста – Галина Чапля та Іван Терлецький.
За результатами зустрічі напрацьовано основні напрямки щодо покращення комунікації працівників соціальних служб з учасниками АТО щодо ефективного та оперативного вирішення проблемних питань.













