В сесійній залі Дрогобицької міської ради відбулася зустріч керівників міста і району з учасниками АТО, в якій взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад.
Проблеми, що піднімали учасники АТО стосувались, в основному, виділення земельних ділянок на території міста, якістю доріг в Дрогобичі й в гірській частині району та інших соціальних гарантій, передбачених законодавством.













