Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що у засобах масової інформації з’являються публікації про начебто перерахунок субсидій у квітні. Просимо користуватися офіційною інформацією. Щороку у травні органи соціального захисту населення здійснюють перепризначення субсидій на новий період, відповідно, розраховуючи розмір допомоги на літній період, а у жовтні - на опалювальний сезон . Слід зазначити, що опалювальний сезон для домогосподарств, які використовують природний газ для індивідуального опалення (в даному випадку це стосується жителів району) розраховується з 16 жовтня до 15 квітня включно. Тобто автоматичний перерахунок субсидій на основі доходів громадян здійснюється двічі на рік - у травні та жовтні. В залежності від індивідуального запиту субсидіанта, він може здійснюватися в іншому місяці. Наприклад, людина стала пенсіонером чи перестала працювати і отримує один дохід пенсію - то вона має право звернутися із заявою на перерахунок субсидії, враховуючи її актуальні доходи.
У квітні буде перерахунок субсидій не на основі доходів людей, а враховуючи те, що квітень - не повний опалювальний місяць. Перерахунок здійснюватиметься на тих самих умовах, що у жовтні минулого року, коли призначали «зимові» субсидії.
У травні органи соцзахисту братимуть до уваги доходи людей, отримані у третьому і четвертому кварталах 2017 року.













