» Соціальний захист населення » У районі виплачено грошову допомогу дітям військовослужбовців

У районі виплачено грошову допомогу дітям військовослужбовців

Автор: admin1 от 10-04-2018, 15:03

У районі виплачено грошову допомогу дітям військовослужбовцівУправління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що станом на 1 квітня 2018 року забезпечено виплату грошової допомоги сімом дітям військовослужбовців, які загинули під час участі в антитерористичній операції в рамках  реалізації Програми соціальних виплат у Львівській області на 2018-2020 роки дітям пасинкам, падчеркам військовослужбовців, добровольців, волонтерів, які загинули під час участі в антитерористичній операції, або померли внаслідок поранення, контузії, чи каліцтва, отриманих у зоні АТО.

Всього з початку року (січень-березень 2018р.) діти отримали дану допомогу на загальну суму 57 500 грн. по 2 500 грн. кожній за рахунок коштів обласного бюджету.