За сприяння Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді дитина демобілізованого учасника АТО із с. Рихтичі поїхала на 10 денний безкоштовний відпочинок для дітей учасників АТО у м. Батумі (Грузія), яку організував благодійний проект «Мій тато захищає Україну». Щира подяка керівнику Уляні Флишко.
Слід також зазначити, що від початку року в дитячих оздоровчих таборах на березі Чорного моря та на Львівщині за кошти обласного бюджету відпочили та оздоровилися 33-є дітей пільгових категорій, в тому числі, діти учасників АТО. За кошти державного бюджету у таборах “Артек” у Пущі Водиці під Києвом та “Молода гвардія” на Одещині відпочило та оздоровилося 23-є дітей з району, які належать до пільгових категорій. Серед них також — діти учасників АТО (Операції об'єднаних сил). Організаційний супровід оздоровчого процесу забезпечують Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації та управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації.













