Сьогодні п'ятеро дітей, які проживають у районі і належать до пільгових категорій, поїхали на відпочинок до УДЦ "Молода гвардія". Загалом від початку року у цьому відомому дитячому оздоровчому центрі відпочило 20 юних мешканців району. Серед них - діти-сироти, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, вихованці ДБСТ, тимчасові переселенці. Путівки вартістю біля 5 тис. грн. фінансуються з державного бюджету. Батьки оплачують лише вартість проїзду дітей. Підбір та скерування школярів на відпочинок проводить управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.













