В Дрогобицькій районній державній адміністрації відбулося засідання комісії встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих під час АТО та Героїв Небесної Сотні під керівництвом першого заступника голови РДА Віталія Скоропада.
Комісія вирішила надати одноразову грошову допомогу сім’ї померлого учасника бойових дій АТО Білого Р.Я. на встановлення пам’ятника, відповідно до Порядку затвердженого розпорядження голови Львівської ОДА.













