Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад провів засідання комісії з питань встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих під час АТО та Героїв Небесної сотні.
Комісія прийняла рішення надати жительці с. Доброгостів матері померлого учасника бойових дій Михайла Фарими грошову допомогу на спорудження пам’ятного знака, оскільки офіційно визнано, що причиною його смерті стали наслідки контузії в АТО. Рішення комісії буде подане до комунального закладу Львівської обласної
ради “Центр моніторингу соціальних програм та контролю за призначенням і виплатою допомог” для надання коштів.
Слід сказати, що таку допомогу в Дрогобицькому районі вже отримали одна родина Героя Небесної сотні та 8 родин загиблих (померлих) учасників АТО.













