Інформує управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації. За лютий субсидіанти отримають від Уряду готівку для оплати комунальних платежів.
"Саме зараз, ми з вами запускаємо довгоочікувану систему монетизації субсидій, тобто, грошових виплат малозабезпеченим верствам населення. В середньому розмір виплати складає 1500 гривень, і після того, як отримувач субсидій розрахується за отримані послуги, готівкові кошти залишаються в його розпорядженні", - заявив Президент України Петро Порошенко на спеціальній нараді у Міністерстві соціальної політики України, де він перебував з Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом. У заході також взяли участь Міністр соціальної політики Андрій Рева, Віце-прем'єр-міністр Володимир Кістіон, Віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко та інші.
Уже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги вплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідне рішення було прийнято сьогодні Кабінетом міністрів України.
Паралельно діятиме запущена з січня 2019 року монетизація, яка передбачає розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через Ощадбанк, і за результатами вже цього опалювального сезону виплату невикористаних субсидій одержувачам готівкою.
Отже, всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу комуналку.
Вся субсидія «старим» субсидіантам буде перерахована грошовим переказом через державний Ощадбанк, а пенсіонерам виплатить Пенсійний фонд одночасно з пенсією.













