» Соціальний захист населення » Про легалізацію трудових відносин йшлося на засіданні робочої групи

Про легалізацію трудових відносин йшлося на засіданні робочої групи

Автор: admin1 от 24-04-2019, 14:38
 (голосів: 0)

Про легалізацію трудових відносин йшлося на засіданні робочої групиСьогодні, 24 квітня, відповідно до графіку зустрічей з суб’єктами підприємницької діяльності району відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На засіданні були запрошені представники підприємств та фізичні особи-підприємці, найманим працівникам яких було нараховано заробітну плату на рівні 4173- 5500 грн.

Обговорено ряд проблемних питань. У ході засідання присутнім підприємцям в черговий раз нагадали про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками, дотримання норми робочого часу та відпочинку, встановлення вихідних днів, дотримання в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua