Сьогодні, 24 квітня, відповідно до графіку зустрічей з суб’єктами підприємницької діяльності району відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
На засіданні були запрошені представники підприємств та фізичні особи-підприємці, найманим працівникам яких було нараховано заробітну плату на рівні 4173- 5500 грн.
Обговорено ряд проблемних питань. У ході засідання присутнім підприємцям в черговий раз нагадали про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками, дотримання норми робочого часу та відпочинку, встановлення вихідних днів, дотримання в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень.













