11 березня у Дрогобицькій райдержадміністрації відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.
На засідання були запрошені суб’єкти господарювання будівельної галузі, з якими проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу про неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин та необхідності сплати податкових зобов’язань до бюджетів усіх рівнів.
Обговорено основні завдання, які стоять перед робочою групою - забезпечення дотримання законодавства про оплату праці в частині виплат заробітної плати не нижче від мінімально встановленого розміру, своєчасної та у повному обсязі оплати праці, проведення роз’яснювальної роботи стосовно офіційного отримання заробітної плати та легальності трудових відносин.













