Як уже повідомлялося, Мінсоцполітики України спільно із Національною мережею продуктових магазинів АТБ з 3 квітня 2020 року розпочали роботу із забезпечення найбільш вразливих верств населення продуктовими наборами під час карантину.
У Дрогобицькому районі благодійну допомогу (продуктові набори) отримають понад 500 самотніх непрацездатних громадян, які перебувають на обліку у відділенні соціальної допомоги вдома районного територіального центру.
Соціальні робітники доставляють продуктові набори своїм підопічним за місцем проживання. Сьогодні почесну місію спільно з соцпрацівниками та волонтерами виконував і голова райдержадміністрації Омелян Стасула.













