» Соціальний захист населення » Святий Миколай завітав і в домівки самотніх

Святий Миколай завітав і в домівки самотніх

Автор: admin1 от 20-12-2016, 09:46
 (голосів: 0)

Святий Миколай завітав і в домівки самотніхПрацівниками Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) проведено святкові заходи “Миколай, Миколай у всі домівки завітай”. Соціальні робітники спільно з працівниками культури, представниками органів місцевого самоврядування, діточками завітали в домівки самотніх. Святий Миколай вручив подарунки, а діточки з невеличкими концертами створили справжнісіньке свято стареньким, які раділи цьому мов діти. Терцентром було надано продуктові набори, а благочинці надали пакуночки з солодощами. Такі святкування відбулися в с. Вороблевичі, с. Опака, с. Далява, с. Дережичі, с. Старий Кропивник, с. Довге, с. Лішня, с. Рибник, с. Воля Якубова, с. Солонсько. Хочемо подякувати усім, хто долучився до організації та проведення цього заходу. Адже тепло та небайдужість Ваших сердець Святий Миколай завітав і в домівки самотніхзмогло запалити вогники щастя не тільки в дитячих очах, а і в стареньких самотніх наших підопічних. Слова вдячності хочемо скласти сільським головам М. Герію, Г. Шагур, Я. Дуплиці, І. Гандзію, М. Мацюрович, В. Середяку, Л. Цеслів, Р. Настьошину, Я. Паращаку за розуміння та допомогу. Дякуємо керівникам народних домів та їхнім працівникам за такі гарно та змістовно організовані театральні дійства. А в особливий спосіб хочемо подякувати людям з дуже добрим серцем, які не дивлячись на непросту економічну ситуацію в нашій країні, з любов’ю та милосердям ставляться до найбільш вразливої частини нашого суспільства. Це приватні підприємці М. Зварич, Л. Грицак, брати Дуліб’яники, А. Брезецький, О. Яцків, О. Кушнір, В. Лупак, П. Ніделько, О. Карп’як, О. Корецький а також керівники ТзОВ “Дністер” М. Микульчин, “Наталі” М. Боднарчук, “Солонсько” А. Ліхіцький, “Агро” та“ Геліос” Т. Мрозик, М. Пріцак З. Дяків, МПТ “Дана” Б. Раньовський, “Захід Арго МХТ” В. Рябчук РКЗ О. Бурун. Нехай всі добрі справи повертаються до Вас сторицею! 
На завершення заходу всі присутні звернулись до святого Миколая-Чудотворця із проханням: нехай допоможе нам жити в мирі і злагоді, любити свій край та ближніх своїх, своєю працею примножувати добрі діла на благо України.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua