» Соціальний захист населення » У районі запрацював "Мобільний соціальний офіс"

У районі запрацював "Мобільний соціальний офіс"

Автор: admin2 от 9-04-2014, 10:55

У районі запрацював "Мобільний соціальний офіс"Цього тижня з ініціативи Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) розпочав виїзну роботу «Мобільний соціальний офіс». Прийом вели начальник відділу грошових виплат та компенсацій управління праці та соціального захисту населення Магдалина Щуцька, завідувач відділенням соціальної допомоги вдома Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Наталія Дем’яновська та заступник начальника відділу пенсійного забезпечення управління пенсійного фонду України у м. Дрогобичі та Дрогобицькому районі Галина Гарайда. В с.Летня та смт. Меденичі громадяни звернулися до фахівців з питань отримання матеріальної допомоги, виплат учасникам війни та інвалідам, пенсій, надання соціальних послуг, пільг матерям - героїням тощо. Всім громадянам надані роз’яснення та консультації. Наголошено, що всі без винятку жителі району мають можливість звернутися зі своїми питаннями та проблемами до спеціалістів району як безпосередньо в установах так і на прийомах у виїзному «Мобільному соціальному офісі»Адже саме з метою суттєвого поліпшеннясоціального обслуговування і надання соціальної підтримки населенню шляхом обслуговування безпосередньо за місцем проживання, підвищення рівня інформованості населення про заходи соціального захисту та для оперативного реагування і задоволення актуальних потреб створено «Мобільний соціальний офіс».