» Соціальний захист населення » В Доброгостові «Мобільний соціальний офіс» провів прийом громадян

В Доброгостові «Мобільний соціальний офіс» провів прийом громадян

Автор: admin1 от 4-07-2016, 11:28

В Доброгостові «Мобільний соціальний офіс» провів прийом громадян У роботі «Мобільного соціального офісу» взяли  участь начальник відділу персоніфікованого обліку управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької РДА  Леся Гармич, головний спеціаліст відділення пенсійного забезпечення управління пенсійного фонду України у м. Дрогобичі та Дрогобицькому районі Оксана Маковецька та завідувачі відділенням соціальної допомоги  вдома Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Наталя Дем’яновська та Ольга Литвин.

Підводячи підсумок роботи «Мобільного соціального офісу» хочеться зазначити, що громадяни, які звернулися отримали необхідну консультацію та роз’яснення, щодо призначення і  виплат пенсій різних категорій,  нові звернення та поновлення субсидій, оформлення різного виду соціальних допомог, зміни  у наданні пільг різним категоріям громадян, взяття на обслуговування терцентром та надання соціальних послуг, можливість отримання путівок для оздоровлення учасникам АТО, оздоровлення дітей пільгових категорій . Мешканці сіл були задоволені, що необхідну інформацію вони отримали  шляхом обслуговування безпосередньо за місцем проживання.