Доброчинна акція, метою якої є привітання з Великоднем багатодітних родин та вручення їм подарунків, триває в Дрогобицькому районі упродовж кількох років. Організовує її управління праці та соціального захисту Дрогобицької райдержадміністрації.
Ці сім’ї справді потребують допомоги, а продукти харчування – це те, що всім потрібно щодня, тому 133 родини отримали найбільш необхідне на загальну суму 20,6 тисяч гривень.













