» Соціальний захист населення » На засіданні робочої групи РДА заслухали підприємців, які потрапили до списку мінімізаторів

Автор: admin2 от 30-09-2020, 13:56

На засіданні робочої групи РДА заслухали підприємців, які потрапили до списку мінімізаторівСьогодні під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

Проведено детальний аналіз списку платників - мінімізаторів поданого ГУ ДФС у Львівській області за серпень 2020 року.

На засідання були запрошені представники підприємств та фізичні особи-підприємці, найманим працівникам яких нараховувалась заробітна плата, нижча від мінімального законодавчо встановленого розміру.

За підсумками засідання суб’єктам господарювання рекомендовано у своїй діяльності дотримуватись вимог трудового законодавства.

Присутнім підприємцям нагадали про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками, дотримання норми робочого часу та відпочинку, встановлення вихідних днів, дотримання міжкваліфікаційних вимог та індексації заробітної плати.