» Соціальний захист населення » До відома пільговиків - жителів району

До відома пільговиків - жителів району

Автор: admin2 от 17-11-2020, 13:44

До відома пільговиків - жителів районуУправління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до чинного законодавства жителям району яким у 2020 році надавались пільги у грошовій безготівковій формі через АТ «Ощадбанк» та у яких утворилися залишки коштів, що обліковувалися на рахунку Мінсоцполітики, відкритому в АТ «Ощадбанк», для виплати пільг за обліковими записами пільговиків станом на 01.06.2020, і за якими не було звернень пільговиків щодо їх виплати, 20.12.2020 припиняють обліковуватися АТ «Ощадбанк» за такими обліковими записами пільговиків та протягом двох робочих днів мають бути повернуті АТ «Ощадбанк» на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в казначействі.

Враховуючи зазначене просимо пільговиків у яких наявні за їх обліковими записами залишки коштів необхідно звернутися до банку для відкриття поточного рахунку для зарахування на них коштів.

З реквізитами відкритих рахунків пільговикам необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації для подальшої ідентифікації отримувачів.

Пільговикам, які мають бажання в подальшому отримувати монетизовані пільги в грошовій готівковій формсі необхідно поштою подати реквізити відкритого в АТ «Ощадбанк» рахунку в управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.