21 травня відбулося засідання робочої групи щодо розв’язання соціально-побутових проблемних питань сімей, тимчасово переселених з АР Крим та південно-східних областей України на території Дрогобицького району. Провела засідання заступник голови райдержадміністрації Галина Гайдук.
За підсумками обговорення районний Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) отримав доручення забезпечувати координацію роботи з сільськими, селищними головами щодо пошуку житла та вирішення побутових умов для сімей, які будуть тимчасово переселятись з АР Крим та південно-східних областей України на територію Дрогобицького району.
На наступне засідання робочої групи будуть запрошені керівники санаторіїв для вирішення питання щодо поселення сімей, які виявлять бажання тимчасово переселитися з АР Крим та південно-східних областей.
За інформацією управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації на даний час район може прийняти дев'ять сімей тимчасових переселенців. Прихистити у себе родини з Криму та сходу України зголосилися місцеві жителі та санаторії у Модричах.













