» Інформація » Центр зайнятості » Брифінг щодо вирішення проблемних питань працевлаштування переселенців

Брифінг щодо вирішення проблемних питань працевлаштування переселенців

Автор: admin2 от 26-05-2014, 10:06

Брифінг щодо вирішення проблемних питань працевлаштування переселенцівЗ метою розв’язання проблемних питань і проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо активної участі у процесі зайнятості сімей, які опинилися в непростих життєвих обставинах, тобто змушені були покинути тимчасово окуповану територію 22 травня, у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості відбувся спільний із управлінням праці та соціального захисту населення Дрогобицької районної державної адміністрації (керівник Галина Чапля) брифінг на тему: "Розв’язання соціально-побутових проблемних питань сімей, тимчасово переселених з АР Крим та південно-східних областей України на територію Дрогобиччини».

Питання, які висвітлювались: допомога безробітним визначити свою позицію на ринку праці та професійні можливості, навчитись будувати стратегічний план дій, щодо працевлаштування; шляхи підвищення рівня активності та мотивації безробітних до праці, подолання їх утриманських настроїв, сприяння розвитку комунікативних умінь, навчитись визначення пріоритетних цілей у працевлаштуванні та шляхів їх досягнення.

У брифінгу взяли участь представники місцевих засобів масової інформації.