Як нещодавно інформував офіційний сайт Дрогобицької РДА, в райдержадміністрації були вручені нагороди “Мати-героїня” 6 жителькам Дрогобицького району.
Управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької РДА повідомляє про те, у жовтні 2014 року їм виплачено одноразову винагороду в сумі 12 180 гривень кожній. Виплата даної допомоги проведена через відділення поштового зв’язку за місцем проживання.
Всього управлінням праці із початку дії Указу Президента про присвоєння почесного звання України “Мати-героїня” виплачено винагороду 747 жінкам району на суму 7 765 230 гривень.













